ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ - ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : Έχασαν 3-2 οι παμπαίδες του Χαραυγιακού Ηλιούπολης από τον Ολυμπιακό.

Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2015

Έχασαν 3-2 οι παμπαίδες του Χαραυγιακού Ηλιούπολης από τον Ολυμπιακό.

Αγωνίζονται εντός έδρας στη Βούλα !!!

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - RESPECT CUP 2015 - 2016

Α.Ο. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ: 2-3 (ημίχρονο 2-1)

Γήπεδο STAR Βούλας

Σάββατο 23 Οκτωβρίου 2015

Ώρα έναρξης 10:00

Στο α' ημίχρονο η ομάδα του Χαραυγιακού προηγήθκε 2-1 με τα γκολ των Θανάση Τσοντάκη και Παρασκευά Παναγιώτη παρά το γεγονός ότι ο Ολυμιακός Βάρης άνοιξε πρώτος το σκορ..

Στο β' ημίχρονο ο Χαραυγιακός συνέχισε να χάνει τις ευκαιρίες και ο Ολυμπιακός Βάρης κέρδισε τον αγώνα με 3-2 σκοράροντας δύο φορές και επιβεβαιώνοντας το νόμο του ποδοσφαίρου.