ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ - ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : Νίκη με 6-0 για τους παμπαίδες του Α.Ο. Χαραυγιακού Ηλιούπολης.

Δευτέρα 16 Νοεμβρίου 2015

Νίκη με 6-0 για τους παμπαίδες του Α.Ο. Χαραυγιακού Ηλιούπολης.

Με αντίπαλο το αξιόμαχο σύνολο της Διανα Ηλιούπολης.
RESPECT CUP 2015-2016

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ – TALENTS U13

Δ’ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΓΚΑΡΑΖ)

Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2015 - ώρα έναρξης 16:30 – 3η αγωνιστική

Α.Ο. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ: 6-0 (ημίχρονο 5-0)

Άνετη επικράτηση για τους παμπαίδες του Χαραυγιακού με σκορ 6-0 (5-0 ημίχρονο) στον αγώνα που έγινε το απόγευμα της Κυριακής 15/11/2015 στο Δ’ Αθλητικό Κέντρο Ηλιούπολης (Γκαραζ) με αντίπαλο την ομάδα της Διανα Ηλιούπολης.

Ο Χαραυγιακός είχε σε εκπληκτική μέρα το Νίκο Ζαζάρα που πέτυχε 4 γκολ στο α’ ημίχρονο που αγωνίστηκε.

Ο Χάρης Καραμπατζάκης (4-0) και ο Βαγγέλης Τσούτσης (6-0) πέτυχαν τα άλλα τέρματα για την ομάδα του Χαραυγιακού.

Στην προσπάθεια του Χαραυγιακού που προπονεί ο Γιώργος Βέργης συμμετείχαν οι νεαροί αθλητές: Οικονομέας Κωνσταντίνος, Σόφιας Γιάννης, Μούντζιας Γιάννης, Παρασκευάς Πάναγιώτης, Παρασκευάς Κωνσταντίνος, Αιβαλιώτης Θάνος, Κάνδηλας Διονύσιος, Λυμπερόπουλος Γιάννης, Καραμπατζάκης Χάρης, Ζαζάρας Νικόλαος, Ψυχογιός Μάρκος, Μιμηγιάννης Χρήστος, Τσούτσης Βαγγέλης, Ψύλλιας Θεόδωρος, Βέργης Κωνσταντίνος, Κορδαλής Νικόλαος, Ζάχος Γεώργιος